Trumpalaikė nuoma – kaip uždirbti daugiau?

2
<

Trumpalaikė nuoma – kaip uždirbti daugiau?

interjeras

Jei užsiimate trumpalaike butų ar apartamentų nuoma ir nesate girdėję apie Airbnb – tuomet laikas suklusti ir pasimokyti kaip uždirbti daugiau.

airbnblogotipas-300x133Kas yra Airbnb?

Airbnb – tarptautinė platforma skirta suvesti keliautojus su vietiniais žmonėmis, kurie nuomoja būstus. Keliautojams suteikiama galimybė apsigyventi ne nudailintuose tarptautinių standartų besilaikančiuose viešbučiuose, tačiau būstuose, kurie leidžia pajausti kaip gyvena vietiniai. Airbnb nuomojami tiek visi apartamentai, tiek dalis namo ar kambarys name, netgi sofa bute. Būtent dėl to, Airbnb turėtų būti išnaudotas ir jūsų!

Registruokitės Airbnb dabar!

Airbnb istorija

Airbnb.com atsirado 2007 metais, kuomet San Franciske vyko didelė dizaino konferencija ir visi viešbučiai buvo sausakimši. Pinigų būsto nuomai pritrūkę kambariokai pamatė galimybę padėti daugybei žmonių rasti nakvynę ir tuo pačiu uždirbti – jie pripūtė čiužinius ir juos išnuomavo. Sukurtas tinklalapis greitai tapo itin populiarus ir jau netrukus tapo tarptautiniu.

Plačiau apie Airbnb istoriją ir vystymąsi galima pamatyti šiame video:

Kaip uždirbti iš Airbnb?

Net jei neturite buto, kurį galėtumėte nuomoti, tačiau turite laisvą kambarį ar svetainę, galbūt namelį medyje, kemperį ar sodo namelį, galite įkelti savo būsto skelbimą į Airbnb ir tikėtis svečių. Šiuo metu Airbnb yra naudojamas 190+ šalių, čia galima rasti vietas apsistoti 34 000+ miestų ir per šią interneto svetainę buvo apsistota jau daugiau kaip 40 000 000+ kartų. Skamba įspūdingai?

Airbnb patogus tuo, kad visi, tiek nuomojantys būstus, tiek keliautojai, yra registruoti nariai, patvirtinę savo tapatybes ir renkantys atsiliepimus. Todėl galima būti ramesniems, nes turite galimybę pasirinkti ar norite konkretų žmogų priimti nakvoti į savo namus. Tai suteikia tam tikro saugumo jausmo.

Kiek uždirbsite priklauso nuo jūsų. Jei gyvenate turistiniame mieste ar miesto centre, turite ypatingą būstą su charakteriu, tvarkingai ir išsamiai aprašote jį anglų kalba, pateikiate kokybiškas nuotraukas – turite galimybę užsidirbti. Airbnb surenka pingius iš klioentų rezervacijos metu ir perveda būsto savininkui po įsiregistravimo sekančią dieną. Sau Airbnb pasilieka 3% komisinį mokestį.

Registruokitės Airbnb dabar!

Praktiški patarimai

Jei nusprendėte išbandyti Airbnb ir įkelti savo trumpalaikės nuomos būstą, tuomet pateikiame keletą praktiškų patarimų kaip sulaukti daugiau dėmesio:

  • Greitai atsakykite į užklausas – kuo greičiau atsakote, tuo didesnė tikimybė, jog sulauksite užsakymo.
  • Peržiūrėkite konkurentus, kurie yra sulaukę daug teigiamų atsiliepimų – pasimokykite iš jų aprašyti būstą, iš komentarų galite sužinoti daugiau apie būstą ar kaip elgiasi šeimininkai – galbūt rasite įdomių idėjų.
  • Palaikykite būste švarą, po kiekvieniems svečiams turi būti pateikiama švari patalynė, rankšluosčiai.
  • Po svečių apsilankymo palikite jiems atsiliepimą sistemoje. Taip daugiau galimybių sulaukti atsiliepimo patiems.

Aibnb puiki ir galinga platforma trumpalaikei nuomai ir suteikia galimybę papildomai užsidirbti. Išbandykite.

Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

Būsto nuoma klesti jau nuo neatmenamų laikų, ir nors NT ekspertai ragina įsigyti nuosavą butą, daugelis jaunimo neskuba įsipareigoti bankams ir renkasi gyvenimą nuomojamame būste. Jei teko ieškoti buto, tikriausiai žinote, kaip sunku rasti idealų variantą, kur patiktų viskas, įskaitant ir vietą, ir interjerą. Ekspertai pataria, kaip pasirinktą nuomai būstą paversti jaukiu ir maloniu. Norint […]

  Straipsniai »
Planuojantiems atostogas: kaip išsirinkti viešbutį arba Ar galima kliautis jo kokybę ženklinančiomis žvaigždėmis?

Planuojantiems atostogas: kaip išsirinkti viešbutį arba Ar galima kliautis jo kokybę ženklinančiomis žvaigždėmis?

Bendrovės TNS LT atlikto tyrimo duomenimis, Lietuvos poilsiautojai vis labiau rūpinasi poilsio komfortu bei domisi viešbučių kokybe. Ir tai suprantama, nes per poilsinę kelionę, pvz., į Egiptą ar Turkiją, labai didelę laiko dalį praleidžiame būtent viešbučio teritorijoje. Tikimasi, kad apie apgyvendinimo kokybę informuoja prie viešbučio pavadinimo segamos žvaigždutės. Kuo jų daugiau, tuo geriau. Tik ar […]

  Straipsniai »
Ką rašyti buto nuomos skelbime?

Ką rašyti buto nuomos skelbime?

Ką galima galvoti apie butą, kurio skelbimas skamba maždaug taip „Išnuomojamas 2 k. butas centre“. Puiku, jei toks skelbimas dar bent jau gausiai iliustruotas, tačiau jei trūksta žodžių skelbimui, paprastai trūksta ir nuotraukų. Todėl šiandien pakalbėsime apie tai kaip turėtų atrodyti buto nuomos skelbimas, kuo ypatingi butų skelbimai ir kodėl verta pasistengti teisingai suspaudyti klaviatūros […]

  Straipsniai »
Buto nuoma: išplautos grindys pakelia būsto vertę perpus

Buto nuoma: išplautos grindys pakelia būsto vertę perpus

Straipsnio pavadinime paminėta frazė skamba tarsi juokelis, tačiau tai yra grynų gryniausia tiesa. Dalis butą nuomojančių ignoruoja švarą, tvarką ir dėl to praranda pinigus. Todėl šiame straipsnyje trumpai aptarsime ką reikėtų padaryti, į ką atkreipti dėmesį, kad būstas būtų patrauklesnis, jį būtų galima greičiau išnuomoti ir, žinoma, gauti daugiau nuomos pinigų. Kas slepiasi po tuo […]

  Straipsniai »