Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

1
<

Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

interjero-dizainas

Būsto nuoma klesti jau nuo neatmenamų laikų, ir nors NT ekspertai ragina įsigyti nuosavą butą, daugelis jaunimo neskuba įsipareigoti bankams ir renkasi gyvenimą nuomojamame būste. Jei teko ieškoti buto, tikriausiai žinote, kaip sunku rasti idealų variantą, kur patiktų viskas, įskaitant ir vietą, ir interjerą. Ekspertai pataria, kaip pasirinktą nuomai būstą paversti jaukiu ir maloniu.

Norint sukurti jaukumą, nereikia drastiškų pokyčių. Svarbiausia – rinktis butą, kuriame būtų šviesu. Taip pat būtų gerai, jei bute būtų bent dalis baldų, t. y. virtuvės komplektas, miegamojo lova, sekcija ir spinta, o kitus baldus galima įsigyti ir patiems. Pavyzdžiui, dažnai nuomojantis butą įsigyjami minkšti baldai – sofos, minkštieji kampai, miegamieji foteliai: https://www.b-a.eu/c4322/Minksti-baldai

Tokį baldą įsigysite gana nebrangiai, o štai už nuomą mokėsite šiek tiek mažiau (dalinai apstatytų būstų nuoma yra pigesnė). Pirkdami baldus įsitikinkite, ar jie lengvai transportuojami, taip pat nepirkite pernelyg masyvių baldų. Baldai turi būti kaip įmanoma universalesni ir praktiškesni.

Nepersistenkite su patalpų apstatymu: per daug smulkių įvairių baldų „užgriozdins“ jūsų erdvę, taigi geriau keli stambūs baldai nei daug smulkių ir mažų. Daiktų gausa taip pat vargina, bereikalingai apkrauna erdvę, apsunkina tvarkymąsi, tad vadovaukitės principu „mažiau yra daugiau“.

Jei atvykus apžiūrėti buto užkliuvo per tamsios ar per ryškios sienos, veikiausiai tai vargins, tad savininko iš karto subtiliai galima paklausti, ar bus galimybė sienas nudažyti ar ištapetuoti patinkančia spalva. Kaip žinia, šie darbai daug nekainuoja, taigi atmesti patinkančio varianto vien todėl, kad akį rėžia sienų spalvos, neverta.

Būkite kūrybingi ir į interjero dizainą žvelkite universaliai:

  1. Jei bute trūksta kėdžių, rinkitės ne įprastas, bet sulankstomas.
  2. Vietoj sunkių ir masyvių fotelių rinkitės vis populiarėjančius sėdmaišius. Šie minkšti baldai ne tik patogūs, bet ir labai lengvi, paprastai pervežami.
  3. Vietoj kavos staliuko galite panaudoti kokią nors medinę ar pintą dėžę.
  4. Jei nuomojamame bute nėra nė vieno stalo, įsigykite universalų sulankstomą ar apvalų stalą su nuleidžiamu vienu kraštu. Toks stalas tarnaus ir kaip pietų, ir kaip rašomasis stalas ar net kavos staliukas svetainėje.
  5. Erdvę puoškite įvairiais aksesuarais – pagalvėlėmis, paveikslais ir paveiksliukais, įrėmintomis nuotraukomis, vazomis ir kt.
  6. Kartais nebūtina baldų pirkti – gal kokį seną reikiamą baldą rasite pas tėvus ar senelius ir jis jums perdažius ar dekoravus dekupažo technika tarnaus dar ne vienerius metus?
  7. Erdvę optiškai padidins veidrodžiai. Juos galite kabinti ne tik prieškambaryje, bet ir kambariuose.
  8. Taip pat optiškai erdvę padidins šviesiai nudažytos sienos.
  9. Nevenkite užuolaidų, ypač naktinių – jos padės sukurti jaukų interjerą ir papuoš kambarį.
  10. Suskirstykite erdves: joms atskirti tiks širmos, pertvaros, knygų lentynos.
Planuojantiems atostogas: kaip išsirinkti viešbutį arba Ar galima kliautis jo kokybę ženklinančiomis žvaigždėmis?

Planuojantiems atostogas: kaip išsirinkti viešbutį arba Ar galima kliautis jo kokybę ženklinančiomis žvaigždėmis?

Bendrovės TNS LT atlikto tyrimo duomenimis, Lietuvos poilsiautojai vis labiau rūpinasi poilsio komfortu bei domisi viešbučių kokybe. Ir tai suprantama, nes per poilsinę kelionę, pvz., į Egiptą ar Turkiją, labai didelę laiko dalį praleidžiame būtent viešbučio teritorijoje. Tikimasi, kad apie apgyvendinimo kokybę informuoja prie viešbučio pavadinimo segamos žvaigždutės. Kuo jų daugiau, tuo geriau. Tik ar […]

  Straipsniai »