Ką rašyti buto nuomos skelbime?

1
<

Ką rašyti buto nuomos skelbime?

Ką galima galvoti apie butą, kurio skelbimas skamba maždaug taip „Išnuomojamas 2 k. butas centre“. Puiku, jei toks skelbimas dar bent jau gausiai iliustruotas, tačiau jei trūksta žodžių skelbimui, paprastai trūksta ir nuotraukų. Todėl šiandien pakalbėsime apie tai kaip turėtų atrodyti buto nuomos skelbimas, kuo ypatingi butų skelbimai ir kodėl verta pasistengti teisingai suspaudyti klaviatūros mygtukus (pasufleruosim – tam, kad greičiau rastumėte nuomininką).

Aprašykite buto erdves

Butai nėra vienodo išplanavimo ir pasakius, jog tai dviejų kambarių butas, negali susidaryti įspūdžio, koks to buto išplanavimas, juk gali būti daugybė niuansų. Pavyzdžiui, vonia su tualetu gali būti sujungti arba ne. Vonios kambaryje gali būti vonia, o gal telpa tik dušas. Yra arba nėra balkonas, o gal balkonai net du arba į balkoną galima išeiti iš dviejų kambarių. Bute yra „tamsus kambarėlis“, o gal yra sieninė spinta. Visų tokių niuansų aprašytas suteikia galimybę geriau įsivaizduoti butą.

Nurodykite privalumus

Pabandykite atsakyti į klausimą, kodėl jums patinka šis butas. Galbūt jis labai šiltas (bet be tragiškai didelių šildymo sąskaitų), galbūt langai su puikia garso izoliacija ir visiškai nesigirdi gatvės triukšmo. Bute itin geras privalumas funkcionaliai išnaudotos erdvės, neperkrauta nereikalingais baldais, puikiai suprojektuota virtuvė. Beje, virtuvė yra vienas svarbiausių kambarių, kuriuose ne tik gaminami pusryčiai, pietūs ir vakarienė, tačiau ir susitinkama su draugais kavos puodeliui. Todėl atnaujinta, virtuvė su baldais ir buitine technika itin pakelia būsto nuomos kainą.

Išvardinkite baldus ir techniką

Nereikia gražbyliauti, užtenka tiesiog papunkčiui išvardinti visus baldus ir pažymėti jų papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, tokie dalykai, jog sofa yra išsiskleidžianti sofa-lova, o dvigulė lova turi patalynės dėžę yra itin svarbūs ir aktualūs nuomininkams dalykai.

Nepagailėkite fotografijų

Ir galiausiai, visus savo žodžius reikėtų iliustruoti būsto nuotraukomis. Pasistenkite kad jos būtų kuo kokybiškesnės, darykite šviesiu paros metu ir papildomai uždegę šviesas, kad būtų kuo mažiau šešėlių. Nufotografuokite visus kambarius, ypatingai svarbiausius kampus. Žinoma, nepamirškite susitvarkyti buto prieš fotografuojant – besimėtančios šiukšlės, kurios matomos fotografijose tikrai nepuošia jūsų skelbimo.

Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

Būsto nuoma klesti jau nuo neatmenamų laikų, ir nors NT ekspertai ragina įsigyti nuosavą butą, daugelis jaunimo neskuba įsipareigoti bankams ir renkasi gyvenimą nuomojamame būste. Jei teko ieškoti buto, tikriausiai žinote, kaip sunku rasti idealų variantą, kur patiktų viskas, įskaitant ir vietą, ir interjerą. Ekspertai pataria, kaip pasirinktą nuomai būstą paversti jaukiu ir maloniu. Norint […]

  Straipsniai »