Kodėl mes?

Pasaulis tapo atviras, daugiau keliaujame, atostogaujame, vykstame į komandiruotes, lankomės svečiuose ar organizuojame įvairius susibūrimus. Ieškančių kur apsistoti trumpesniam ar ilgesniam laikotarpiui, yra vis daugiau.
Portalas KurApsistoti.lt skirtas būtent trumpalaikės nuomos skelbimams – apartamentai, vilos, poilsio nameliai, namai, sodybos, svečių namai ar unikalios apgyvendinimo vietos – visa tai rasite čia.

Apgyvendinimo įstaigų atstovams

Siūlome NEMOKAMĄ skelbimo su fotografijomis patalpinimą!
Būkite matomi! Talpinkite skelbimą ir uždirbkite nuomodami savo laisvą butą, kambarį, sodybą keliautojams iš viso pasaulio.
• Jokių komisinių ar mokesčių. Prisiregistruoti ir talpinti skelbimus galite visiškai nemokamai! Kainuoja tik papildomos paslaugos, tokios, kaip skelbimo išryškinimas, automatinis kasdieninis atnaujinimas ir pan. norintiems būti dar labiau pastebėtiems.
• Potencialūs svečiai patys jūsų ieško. Portalą aplanko daugiau nei 2450 lankytojų. Daugiausia lankytojų iš Google paieškos (63 %), t.y. konkrečiai ieškančių kur apsistoti, antroje vietoje (16 %) lankytojai iš socialinių tinklų.
• Jūsų apgyvendinimo įstaigos portfolio. Jei jūsų potencialus klientas teiraujasi būsto aprašymo ir nuotraukų, lengviau jam tiesiog nusiųsti nuorodą sms, nei kurti el.laišką ir viską siųsti. Skelbimas gali tapti jūsų asmeninio tinklalapio alternatyva (ir svarbiausia – tai daug pigiau nei kurti savo tinklalapį!)
Dirbame nuo 2000 metų, plėtojame įvairius skelbimų portalus, tad tikime šis nišinis portalas yra kaip tik tai, ko reikia Jums!
Netrukus pasiūlysime daugiau įdomių ir naudingų funkcijų.

Ieškantiems kur apsistoti

Planuokite savo atostogas, keliones ar verslo komandiruotes su KurApsistoti.lt ir būkite garantuoti, jog turite pasirinkimą ir nepermokate.
• Tiesioginis kontaktas su apgyvendinimo įstaiga. Kontaktinė informacija nėra slepiama kaip kai kuriose apgyvendinimo vietų rezervavimo platformose. Tad prieš užsakant galite susisiekti, gauti atsakymus į svarbius jums klausimus ir būti tikriems, jog išsirinkote tinkamą vietą nakvynei ar atostogoms.
• Tikra ir dažniai mažiausia kaina. Apgyvendinimo įstaigos šiame portale nemoka komisinio mokesčio ar kitų mokesčių, kuriuos jie norėtų susigrąžinti pakeldami kainą, kaip kai kuriose kitose sistemose. Tad matoma kaina yra ko gero mažiausia iš siūlomų.
• Didelė apgyvendinimo vietų pasiūla. Kiekvieną dieną portale talpinama vis daugiau naujų trumpalaikės nuomos pasiūlymų, tad tikrai turite iš ko pasirinkti.
Jau greitai pasiūlysime daugiau įdomių ir naudingų funkcijų visiems portalo KurApsistoti.lt lankytojams.

Straipsniai, patarimai  kurie gali būti įdomūs. Priimame straipsnius (SEO).